Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/hevoc89/domains/hevoc.nl/public_html/wp-content/themes/salient/functions.php on line 4688

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/hevoc89/domains/hevoc.nl/public_html/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Uitnodiging algemene ledenvergadering - Hevoc
Deprecated: Functie woocommerce_get_page_id is sinds versie 3.0 verouderd! Gebruik in plaats daarvan wc_get_page_id. in /home/hevoc89/domains/hevoc.nl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381

Deprecated: Functie woocommerce_get_page_id is sinds versie 3.0 verouderd! Gebruik in plaats daarvan wc_get_page_id. in /home/hevoc89/domains/hevoc.nl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381

Notice: Undefined variable: fullscreen_header in /home/hevoc89/domains/hevoc.nl/public_html/wp-content/themes/salient-child-2wef/single.php on line 8

Uitnodiging algemene ledenvergadering

8 november 2019 Nieuws

Op donderdag 14 november a.s. is onze jaarlijkse ledenvergadering. Bij deze is ieder lid uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn! Onze leden staan bij ons hoog in het vaandel, dus heb je een brandende vraag voor ons bestuur? Ben je benieuwd naar de plannen voor aankomend seizoen? Dan zien wij je graag 14 november!

Wanneer: 14 november 2019
Waar: Leslokaal Hoekstra hal
Hoe laat: vanaf 20.00 uur